SRI LANKA ringreis + rannapuhkus 04.10.2018-15.10.2018

Home / Uncategorized / SRI LANKA ringreis + rannapuhkus 04.10.2018-15.10.2018

SRI LANKA ringreis + rannapuhkus 04.10.2018-15.10.2018

Reisi algus: 04/10/2018

Sihtkoht: SRI LANKA

Reisi kestvus: 9 päeva, 7 ööd

Hind alates: 1580 €

Hotell: Camelot Beach 4* Negombo 7 ööd, erinevad hotellid ringreisil

Toitlustus: hommikusöögid (BB)

Reisikirjeldus

Hinna sees on:

Liinilennud algusega Tallinnast

Lennujaamamaksud

Transfeerid lennujaam-hotell-lennujaam

7 ööd hotellis Camelot Beach 4* . Hotell asub ookeani kaldal. Väga kena hotell.

1 öö Sigiriyas

1 öö Kandys

Ringreisil kohalik giid-autojuht ja sõiduauto

hommikusöögid

Vastuvõtt lennujaamas ja partnerbüroo tugi Sri Lankal viibimise ajal.

Lisatasu eest:

Viisa piiril USD 35

Reisikindlustus

Privaatsed ringreisid Sri Lankal

Sri Lanka programm:

05.10 kohale jõudmine  kell 15.00. Vastuvõtt lennujaamas ja transfeer Camelot Beach hotelli. Puhkus väsitavast lennureisist. Lähedale jääb palju erinevaid restorane ja poekesi. Hotell on kena, asub otse rannas ja teenindav personal on väga sõbralik.

06.10. Rannapuhkus (kohanemine mõnusa sooja kliimaga)

07.10. Peale hommikusööki tuleb giid hotelli järele ja viib ringreisile. Sõit Sigiriyasse.Sigiriya- kuhu kuningas Kashyapa viis pealinna Anuradhapurast üle, siiani toimib seal aasiamaade vanim aedadesüsteem (jalga tugevad jalanõud), muljetavaldavad on nii hiiglaslikud puujuured munkade kaljukoobastel säilinus lõvivärav, kust algab trepp kuninga Rõõmude aeda . 150 .m.  Kõrgusel kaljul on koopas säilinud tänaseks üle 500 a vanused koopamaalingutena elegantsed demoisellid  ja peegelsein, kunagisest kuninga magamistoast kaljumäe tipus avaneb ümbrusele kaunis vaade.

Pärastlõunal külastate Minneriya rahvusparki. Sõidate džunglis 4 x 4 jeepiga, mida juhivad kogenud ja professionaalnsed juhid. vaadata nende looduslikes elupaikades suurepäraseid džunglist. Näete Sri Lanka Florat & Faunat, seal on üle 100 liigi troopilisi ja linde ning mitmesuguseid põnevaid liblikaid. Otsige sealt  elevante, metsikuid karusid, leoparde, šakaaleid,  hirvi, paabulinde või unelevaid krokodille ……
Ööbimine hotellis Kassapa Lions Rock 3* (õhtusöök lisatasu eest)

08.10. Pärast hommikusöögi Dambulla kaljutempli külastus.

Dambulla –Dambulla koobastemplid (103 e.Kr. ja 89 – 77 e. Kr.), kus kunigas Valagamba oli varjul pikki aastaid. Ahviperedest treppidel mööda avanebki vaade kaljutemplile, kus tänutäheks turvalisuse eest lasi kuningas koopad kujundada budistlikeks templiteks.  Kaljutempel Rangiri Dambulla Rajamaha Viharaya  maaliti kuningas Nissankamalala ajal. Kokku on  viies koopas varjul 157 Buddha ja Bodhsatta kuju ning ta kuulub täna

UNESCO maailmapärandisse.

See on kõige muljetavaldavam koopatempel Sri Lankal. Seal on pilte Buddhast. On lugematuid värvitud skulptuure, kaasa arvatud viimase Kandyani kuninga elusuuruses kuju ja palju Hindu jumalate kujusid.

Peale templi külastust läheb sõit Kandy suunas. Teel külastatakse batikatehast ja Spice Gardenit (vürtside aeda).
Siin näidatakse erinevaid kasvatatavate vürtside sorte ja näidatakse nende kasutamist.
 Kandya-kuningate linn on traditsiooniline Sri Lanka kultuuri keskus, mis asub mäestiku  jalamil 1600 jala kõrgusel ja asub järve kaldal.  Reis läheb läbi suurepärase maastiku. Kuulsa “Dalada Maligawa” templi külastus. See on Budistliku maailma tähtsaim pühapaik, kus rongkäikudel (perehera) osalevad dekoreeritud templielevandid. Siin säilitatakse  Buddha püha hammast.
Õhtupoolikul ringkäik Kandy linnas. Ööbimine hotellis Oak Ray Regency.

09.10. Hommikusöök hotellis. Royal botaanikaaed on Sri Lanka suurim ja vanim. Seejärel Pinnawela elevantide orbude kodu.Seal kasvatatakse suureks orvuks jäänud või vigastatud beebielevandid. Väga kena ja huvitav koht. Soovi korral saate ise elevante sööta ja ka nendega tutvust sobitada. Peale seda sõit Negombosse ja majutus Hotelli Camelot Beach.

10.10.-14.10. Rannapuhkus jotellis Camelot Beach. 14.10 pealelõunal transfeer lennujaama.

15.10. saabumine Tallinna.


 

Lisainfo

Reisipaketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 641 97 97 või saada e-kiri aadressile info@eksootikareisid.ee

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.Küsi lisainfot reisikonsultandilt.

Kohapealne reisiteenindus Footprints Holidaysilt. Käesolevas pakkumises toodud hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate meile oma ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Esita tellimus

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
SRI LANKA
Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.