SRI LANKA 17.10.2018-30.10.2018

Home / Eripakkumised / SRI LANKA 17.10.2018-30.10.2018

SRI LANKA 17.10.2018-30.10.2018

Reisi algus: 17/10/2018

Sihtkoht: SRI LANKA

Reisi kestvus: 14 päeva, 11 ööd

Hind alates: 1530 €

Hotell: Lanka Super Corals 3* Hikkaduwa

Toitlustus: hommikusöögid (BB)

Reisikirjeldus

Hinna sees on:

Liinilennud algusega Tallinnast

Lennujaamamaksud

Transfeerid lennujaam-hotell-lennujaam

Valitud hotell valitud toitlustusega

Lisatasu eest:

Viisa piiril USD 35

Reisikindlustus

Privaatsed ringreisid Sri Lankal

Lihtne hotell asub rannas  elavas piirkonnas. Hikkaduwas toimuvad õhtuti rannapeod, on palju põnevaid rannarestorane. Saab minna kohalikega koos kalale või India ookeani sukelduma. Väga hea asukohaga hotell.

Vaatamisväärsused Sri Lankal:

Sigiriya- kuhu kuningas Kashyapa viis pealinna Anuradhapurast üle, siiani toimib seal aasiamaade vanim aedadesüsteem (jalga tugevad jalanõud), muljetavaldavad on nii hiiglaslikud puujuured munkade kaljukoobastel säilinus lõvivärav, kust algab trepp kuninga Rõõmude aeda . 150 .m.  Kõrgusel kaljul on koopas säilinud tänaseks üle 500 a vanused koopamaalingutena elegantsed demoisellid  ja peegelsein, kunagisest kuninga magamistoast kaljumäe tipus avaneb ümbrusele kaunis vaade.

Dambulla –Dambulla koobastemplid (103 e.Kr. ja 89 – 77 e. Kr.), kus kunigas Valagamba oli varjul pikki aastaid. Ahviperedest treppidel mööda avanebki vaade kaljutemplile, kus tänutäheks turvalisuse eest lasi kuningas koopad kujundada budistlikeks templiteks.  Kaljutempel Rangiri Dambulla Rajamaha Viharaya  maaliti kuningas Nissankamalala ajal. Kokku on  viies koopas varjul 157 Budda ja Bodhsatta kuju ning ta kuulub täna

UNESCO maailmapärandisse.

Kandy- kuningate linn. Kandy Buddha Tooth Temple külastus koos õhtuse tseremooniaga. Tempel ( Dalanda Maligawa)  on Budistliku maailma tähtsaim pühapaik, kus rongkäikudel (perehera) osalevad dekoreeritud templielevandid.

Nuwara Eliya– mägine, väga ilus ja oivaliselt lõhnav teeistanduste piirkond. Selle ainulaadse kliima ja atmosfääri tőttu, mis on mőnede arvates omane inglise keskkonnale, on linna hüüdnimeks “Väike Inglismaa”.

Yala– jeep – safari. SriLankal on kaks paika, kus korraldatake  leopardide safarisid – Yala ehk Ruhuna ja

Galle-portugali – ja hollandipärandiga linn.

Rumassala oli koloniaalajal tuntud kui ‘Buona Vista’ (kaunis vaade). ‘Ramayana’ eepose järgi on tegemist Himaalja mäestiku osaga. Bandarawelas asub üks neljast SriLanka rahu pagoodadest, Sama Cetiya, mis ehitati Niponzan Myohoji munkade poolt (1982), budismi, rahu ja harmoonia sümbolina.

Galle vanalinn on nagu jalutuskäik 17 sajandisse, milele täna on lisandunud kaunid kunstigaleriid, disainikauplused, hubased kohvikud ja mõnusa hõnguga hotellid. Kus suurte puude all mänigtakse

pühapäeviti traditsiooniliselt cricketit.Kahawa Moonstone kaevandus jääb Hikkaduwast 4 km kaugusele ja sinna on samuti hea minna tuk-tukiga. Päris huvitav. Saab tutvuda sellega, kuidas tänaseni kaevandatakse ja töödeldakse Sri Lanka kuuviki.

Lisainfo

Reisipaketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 641 97 97 või saada e-kiri aadressile info@eksootikareisid.ee

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.Küsi lisainfot reisikonsultandilt.

Lisainfo Kohapealne reisikorraldus Footprints Holidaysilt. Käesolevas pakkumises toodud hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate meile oma ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Esita tellimus

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
SRI LANKA
Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.