BRASIILIA, Natal 13.06.2019-21.06.2019

Home / Eripakkumised / BRASIILIA, Natal 13.06.2019-21.06.2019

BRASIILIA, Natal 13.06.2019-21.06.2019

Reisi algus: 13/06/2019

Sihtkoht: Brasiilia, Fortaleza Cumbuco

Reisi kestvus: 9 päeva, 7 ööd

Hind alates: 790 €

Hotell: Sun Bay Pipa 4*

Toitlustus: hommikusöögid (BB)

Reisikirjeldus

Hinna sees on:

Lennud algusega Amsterdamist

Lennujaamamaksud

Transfeerid lennujaam-hotell-lennujaam

hommikusöögid

Kahekohalised toad

Lisatasu eest:

reisikondlustus

Brasiilia – samba maa, jalgpall, karneval, imeline loodus ja päikesepaistelised unistuste rannad. Maal on rikas ajalugu ja mitmekülgne kultuur.  Brasiilia on suurepärane, värvikas ja väga mitmekülgne puhkusekoht, mis ootab teid ennast avastama!

Brasiilias on mitmeid huvitavaid vaatamisväärsusi. Rio de Janeiros leiad maailmakuulsad vaatamisväärsused, nagu näiteks Sugarloafi mägi ja Brasiilia sümbol: Kristuse kuju “Corcovado”. Nii Corcovadost kui ka Suikerbergist avaneb kaunis vaade linnale.

Brasiilias elavad mitmed elanikkonnarühmad, nagu Jaapani, araablased, indiaanlased, aasialased, portugali ja muidugi brasiillased.

Brasiilia elanikkond on 207 700 000 inimest

Religioon
Enamik elanikkonnast on Rooma katoliku usku. Brasiilia on maailma suurim katoliiklik piirkond.

Maailma “kopsud” on Brasiilias. Maailmakuulsa Amazonase piirkonna ökoloogiline väärtus on hindamatu. Umbes pooled maailma taimedest ja loomadest elavad Amazonase piirkonnas. Amazonase piirkonna taimestikku iseloomustab tohutu rikkus ja iga päev avastatakse uusi taimeliike. Ükski riik maailmas ei ole rikkam taimestik ja loomastik kui Brasiilias!

Brasiilias on palju erinevaid troopilisi, päikesepaistelisi randu. Võite valida üksildaste, vaiksete randade või rahvarohkemate randade vahel, kus saate nautida mõnusat eksootilist kokteili ühes hubases rannapaviljonis ja nautida lambada, capoeira, axé või samba näitust. Igal õhtul on rannapidu, kus esinevad kuulsad Brasiilia ansamblid erinevates randades.

Brasiilia on ostjate tõeline paradiis. Kõikides suuremates linnades on suured kaasaegsed kaubanduskeskused. Lisaks on kõikjal hulgaliselt väikeseid kauplusi ja suveniiripoode. Värvilised kohalikud turud on samuti väärt ja kauplemine on siin lubatud. Kõige populaarsemad suveniirid on Brasiilia muusika ja kohalikud käsitööesemed. Brasiilia muusikat müüakse tänavakauplustes ja paremates muusikapoodides.

Ei soovita rentida autot Brasiilias kui just ei soovita teravaid elamusi. Liiklus on väga närviline, ei peeta kinni liikousmärkidest ja teeviidad on puudulikud.

Lisainfo

Reisipaketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 641 97 97 või saada e-kiri aadressile info@eksootikareisid.ee

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.Küsi lisainfot reisikonsultandilt.

Lisainfo Käesoleva pakkumise puhul on tegemist reisikorraldaja TUI Nederland pakkumisega.

Eksootikareisid on reisikorraldaja müügiagent. Käesolevas pakkumises toodud hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate meile oma ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Esita tellimus

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Brasiilia, Fortaleza Cumbuco
Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.